Par mums

Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris.

Ko mēs piedāvājam

Pasūti savas skaistākās Instagram, Facebook vai jebkuras citas digitālās, skenētās fotogrāfijas mazā, mīļā grāmatiņā un/ vai skatu kartītēs. Nosaki pats grāmatas lappušu skaitu & kartīšu daudzumu. Ideāla dāvana Taviem mīļajiem!
Nav svarīgi, ja lieto vai  nelieto Instagram, jo vari sūtīt jebkura formāta digitālās fotogrāfijas, kas Tev glabājas datorā, telefonā, diskos utt.
Vai nav burvīgi, kad atnāk ciemiņi un vēlies parādīt savus dzīves spilgtākos notikumus vizuāli baudāmā veidā, ‘nešķirstot’ un ‘neglāstot’ ierīces, bet parādot tās taustāmā veidolā?!
Raksti, zvani mums un katru Tavu individuālo vēlmi pārrunāsim, kā to realizēt pēc iespējas tīkamākā veidā. Ja būs nepieciešams, pirms drukāšanas, bildes arī apstrādāsim, pielāgosim kompozicionāli, nezaudējot bildes konceptuālo vērtību.
Mēs zinām, ka piekritīsi- tā būtu dāvana, kuru vēlētos saņemt katrs no mums!
Mūsu misija & vīzija- vēlamies ietaupīt Tavu laiku dāvanu iegādei.

1. Fotografē ar jebkuru digitālo ierīci, droši arī ar filmiņu kamerām un līdzīgām. Taču, lai mēs Tavas bildes izgatavotu, mums tās ir jāsaņem digitālā formātā!

2. Atlasi, sašķiro tās bildes, kuras vēlies pasūtīt. Vislabāk un ērtāk to darīt, mūsuprāt, datorā nevis telefonā. Ja gribi sūtīt Instagram ievietoto bilžu kopijas- droši, tik pielūko kvalitāti! Jo labākā izšķirtspējā bildes, jo kvalitatīvāks produkts!

3. Izvēlies produktu, kuru pasūtīsi un neaizmirsti to norādīt arī mums. Izvēlies sev tīkamāko no mūsu piedāvājumu klāsta!