Izpārdošana

€53.52

1000m/rullis 2 Cores 3 Tērauda Stieple, āra G657 FTTH optisko šķiedru Kritums Vadu Kabeli LSZH apvalku G657A FTTH outdoo Optisko Šķiedru Kabeļu

Pievienot atsauksmi

1000m/rullis 2 Cores 3 Tērauda Stieple, āra FTTH optisko šķiedru Piliens Kabeli Multi Zaudēt Caurules Bruņu single mode optisko kabeli

Es apliecinu jums, ka mūsu produktu kvalitāte, lai nodrošinātu, ka mēs sniegs jums vislabāko pakalpojumu, lai nodrošinātu, ātrākā piegāde, visdrošākais veids, kā piegādāt preces uz jūsu rokās!Ja jums ir kādi jautājumi pēc tam, kad, saņemot preci, vai ir kvalitātes problēmas, lūdzu, nav panikas, vai justies brīvi iesniegt sūdzības, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas, mēs dos jums visvairāk apmierinošu atbildi!Laimīgu iepirkšanos, paldies

Produkta Atribūti

Piegāde garums: 1000m/Roll

Svars: 15/kg

Iepakojuma Lielums: Diameter100 x High80 CM

Kodols: 2core

Viļņa garums: 1310,1550 nm

Zaudējumi: 850/3.5, 1310/1.0, 1550/0.26 db/km

Specifikācijas: 9/125µm

Darba temperatūra: -40 / +60 Grādiem

Darbības mitrums :0-90%

Šķiedras

skaits

Kabelis

dia.(mm)

Kabeļu neto

svars(Kg/km)

Min.locīšana

rādiuss(mm)

Min.stiepes

izturība(N)

Min.simpātiju

spiediens(N/100mm)

Statiskā valsts

Dinamiskās

valsts

Īstermiņa

Ilgtermiņa

Īstermiņa

Ilgi

termiņš

2-6

10.1

104

110

220

1500

600

1000

300

8-12

10.6

114

110

220

1500

600

1000

300

14-24

11.2

128

120

240

1500

600

1000

300 Attēlu

1.VISPASAULES PIEGĀDE. (Izņemot dažas valstis un APO/FPO)

2. Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes.

3. Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses.Jūsu pasūtījums adrese IR jāsaskan ar jūsu piegādes adresi. 4. Attēlus, kas tiek rādīti nav faktisko objektu, un ir paredzēts tikai atsaucei. 5. PAKALPOJUMA TRANZĪTA LAIKS ir paredzēts ar pārvadātāju un izslēdz brīvdienās un svētku dienās.Tranzīta laiks var atšķirties, īpaši laikā brīvdienu sezonu. 6. Ja jūs neesat saņēmis savu sūtījumu 30 dienu laikā no maksājuma, lūdzu, sazinieties ar mums.Mēs izsekot sūtījumu, un saņemt atpakaļ uz jums, cik ātri vien iespējams ar atbildi.Mūsu mērķis ir klientu apmierinātība! 7. Sakarā ar krājumu stāvokli un laika starpības, mēs izvēlēties, lai kuģis savu preci no mūsu pirmais pieejama noliktava par ātru piegādi. 8.DeliveryTime:

Ja jūsu kravu, kas sver līdz 20 KG vai vairāk, vai jums ir nepieciešams lielāks daudzums, lūdzu, sazinieties ar mums vai e-pastu mums, mēs sniegs jums jaunu iepakojuma specifikācijām, pēc tam izmēģināt mūsu labāko, lai saglabātu dažus transporta izmaksas jums, un tāpēc, ka produkta cena var būt dažas priekšrocības, jums!

Mēs esam lielu ražošanas uzņēmumu grupām Ķīnā, mēs pārdodam pa Kyocera, ir tikai mērķis ,tas ir, lai labāk veicinātu mūsu produktus,visi mūsu kompānijas produkti ir nosūtīti tieši no rūpnīcas, lūdzu, sazinieties ar mums , ceru, ka izveidot ilgtermiņa draudzīgas un savstarpējās sadarbības attiecības starp viens otru !

Mēs piedāvājam 6-12 mēnešu garantija.Ja prece ir bojāta, lūdzu, paziņojiet mums 3 dienu laikā par piegādi.Visas preces ir jāatgriež to sākotnējā stāvoklī, lai pretendētu uz kompensāciju vai maiņas preces.Vienumi atgriezās pēc 15 dienu laikā par piegādi ir atbilstīgas tikai par remontu.Pircējs ir atbildīgs par visas kuģniecības izmaksas.Pērkot, tas nozīmē pircējs ir devis piekrišanu klusējot politikas.Ja sīkāku informāciju, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, mēs sadarbosimies ar jums, lai sasniegtu win-win.

Mēs uzturēt augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību!Atsauksmes ir ļoti svarīgi, Mēs pieprasām nekavējoties sazinieties ar mums, PIRMS jūs sniedzat mums, neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite, tā, ka mēs varam veiksmīgi risināt jūsu problēmas.Tas ir neiespējami, lai risinātu problēmas, ja mēs nezinām par viņiem!

Tagi: optikas salikšanas mašīnas, savīt virvi, ftth kritums cabl, HRUIYL, ftth rīks, 2 core šķiedras, optiskās šķiedras transīvers, sullen, iekštelpu optisko šķiedru piliens kabeli, aua šķiedras cirvis
izcelsmes vieta Ķīna
Viļņa 1310,1550 nm
Sertifikācija FCC
Modeļa Numurs optisko šķiedru kabeļu
Lenth 1000M
darba temperatūra -40 / +60 Grādiem
Svars 15/kg
Daudzums 1GB
Zīmola Nosaukums ZHWCOMM
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Specifikācijas 9/125µm

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti